פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים

03-3726766

ציפוי למינציה מט או למינציה מבריקה – על מה ולמה? Paper Lamination

ציפוי למינציה מט או למינציה מבריקה – על מה ולמה? Paper Lamination

למינציה הינה שיטה להשבחת מוצר או עבודת דפוס ע"י ציפויים בשכבת פלסטיק דקיקה, בגוון מט או מבריק. מלבד העובדה שהלמינציה מקנה למוצר הסופי מראה יוקרתי יותר ומוסיפה מעט לעוביו, היא גם מגנה עליו מפני קריעה ומפני שחיקה.

יתרון נוסף של ציפוי הלמינציה קיים בעבודות דפוס המודפסות על-גבי נייר כרומו עבה (מעל 225 גרם) שיש לקפלם – במקרים אלו ציפוי הלמינציה יימנע את התופעה של שבירת הנייר בנקודת הקיפול. גם בעבודות דפוס שמתבצע בהן חיתוך פינות עגולות, ציפוי למינציה הוא בגדר חובה בכדי להבטיח את איכות ואורך-חיי המוצר הסופי.

במידה ולעבודת הדפוס מתווספת השבחת UV סלקטיבי, על אחת כמה וכמה מומלץ לצפות את העבודה בלמינציית מט, בכדי להדגיש את האפקט המבריק המיוחד המתקבל מהשבחת ה- UV הסלקטיבי. גם בהדפסת וייצור כרטיסי גירוד, חובה לצפות בלמינציה לפני שמכסים בשכבת החומר הכסוף אותו מגרדים.

ב"פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים" אנו ממליצים ללקוחותינו בחום לבצע למינציה על מגוון רחב של עבודות דפוס המודפסות על-גבי ניירות כרומו עבים, כגון: כרטיסי ביקור, הזמנות לכנסים, ימי עיון ואירועים, כרטיסי ואגרות ברכה, פולדרים, כריכות של קטלוגים, חוברות וספרים, תפריטים ועוד.

הירשמו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים >>

Call Now Button