פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים

03-9614885

מכונות הדפוס הדיגיטליות מתוצרת HP-אינדיגו HP-Indigo Digital Press Machines

מכונות הדפוס הדיגיטליות הטובות ביותר והמובילות את מהפכת הדפוס הדיגיטלי בעולם מיוצרות ע"י חברת Hewlett-Packard Indigo בנס-ציונה, ישראל.

מחלקת הדפוס הדיגיטלית של "פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים" כוללת שלוש מכונות דפוס דיגיטליות מתוצרת HP-אינדיגו, מדגמים 7500 ו- 6600P. מכונות אלו משמשות אותנו להדפסות מסחריות כלליות (קטלוגים, פרוספקטים, פולדרים, דפי מוצר וכו'), להדפסת מדבקות, אריזות, ספרים, אלבומי תמונות אישיים ועוד.
היכולת להדפיס ללא צורך בפילמים ובלוחות מאפשרים לנו להדפיס הרצות קצרות פרסונליות (בהן ניתן לשנות טקסטים ותמונות) ולעבור בין עבודות דפוס שונות ללא עצירת המכונה. מכונות הדפוס של HP-אינדיגו מותאמות במיוחד לאפליקציות של web-to-print – החל מכרטיסי ביקור ועד אלבומי התמונות של לופה המעוצבים ע"י הלקוח ומודפסים ונכרכים בלעדית ב"פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים".

הטכנולוגיה:
הטכנולוגיה מבוססת על ה- ElectroInk של אינדיגו, המשתמש בכמות קטנה של חלקיקי צבע המורחפת בשמן מיוחד (Isopar), הנמשך או נדחה בהתאם להפרשי מתחים חשמליים. הדיו יוצר שכבה דקה וחלקה ביותר של פלסטיק על שטח פני הנייר. העובדה שחלקיקים אלו הם כה קטנים מבטיחה שההדפסה תשתווה באיכותה להדפסת אופסט, בה הדיו נספג בסיבי הנייר.

היסטוריה:
אינדיגו הינה חברה שהוקמה בידי בני לנדא ב- 1977, שמטרתה הראשונית היתה לייצר מכונות צילום. אולם פיתוח טכנולוגיית ה- ElectroInk הביא לבניית מכונת אופסט דיגיטלית שבה הדיו המסורתי הוחלף בטכנולוגיה החדשה – והמכונה הראשונה, E-Print 1000, הוצגה ב- 1993. HP, שהיתה שותפה ותיקה של אינדיגו בפיתוח מוצרים, רכשה את החברה ב- 2002.

הירשמו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים >>

Call Now Button