פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים

03-3726766

הדפסת מידע משתנה – variable data printing

הדפסת מידע משתנה היא סוג של הדפסה לפי דרישה,(print on demand) שבה אלמנטים כמו טקסט, גרפיקה ותמונות יכולים להשתנות מדף מודפס אחד למשנהו, ללא עצירה או האטה של תהליך ההדפסה, כאשר המידע המשתנה מקורו בקובץ חיצוני. לדוגמא, מכתבים פרסונליים-אישיים יכולים להיות מודפסים עם שם נמען וכתובת שונים על כל מכתב. הדפסת מידע משתנה משמשת בעיקר לשיווק ישיר, ניהול קשרי לקוחות, פירסום ומסעות שיווק ומוצרי פירסום אישיים.

השיטה היא תוצר ישיר של ההדפסה הדיגיטלית, המשתמשת בקבצי נתונים ממוחשבים בשילוב עם מכונת דפוס דיגיטלית. לצורך הדפסת המידע המשתנה, אנו ב"פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים" עושים שימוש בקבצי נתונים ממוחשבים הנשלחים אלינו ע"י הלקוח (לדוגמא, קבצי אקסל) בשילוב הן עם מכונות הדפוס הדיגיטליות מתוצרת HP-אינדיגו והן עם תוכנות מידע משתנה מתקדמות, כאשר התוצאה היא מסמכים באיכות גבוהה ובצבעוניות מלאה, הנראים ומרגישים כמו מסמכים שהודפסו בשיטת האופסט הקונבנציונאלית.

הדפסת מידע משתנה בדפוס דיגיטלי מאפשרת להתאים באופן אישי מסמכים רבים, בניגוד לדפוס האופסט בו מסמך אחד משוכפל בכמות גדולה. כלומר, במקום לייצר 10,000 עותקים של מסמך אחד בו הודעה קבועה מועברת ל- 10,000 לקוחות – בהדפסת מידע משתנה ניתן להדפיס 10,000 מסמכים ייחודיים עם הודעה שמותאמת אישית לכל אחד מ- 10,000 הלקוחות.

קיימות רמות שונות של הדפסת מידע משתנה:

  • ברמה הבסיסית ביותר משנים רק את שם הנמען על כל עותק מודפס.
  • רמת מורכבות גבוהה יותר משתמשת בכמה גרסאות שונות של תוכן, המותאמות באופן אישי לכל לקוח – בכל גרסה תמונות שונות או טקסטים שונים, המתאימות לפלח השוק אליו שייך הלקוח.
  • הרמה הגבוהה ביותר היא כאשר התוכן והתמונות משתנים בכל הדפסה, כך שכל נמען מקבל מכתב שונה ומותאם לו ולו בלבד.
  • כל סוגי המידע המשתנה הללו משתמשים בעיצוב הבסיסי (שבו מוחלט אלו קטעים יהיו משתנים ואלו קבועים) ובבסיס נתונים של המידע שימלא את השדות המשתנים.

ב"פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים", מעצבים ומייצרים מוצרי דפוס עם מידע משתנה, החל מחומר שיווקי ופרסומי המחייב פניה אישית ללקוחותיכם ועד מוצרי פרסום ומתנות אישיות, כגון: מחברות ספירלה בכריכה קשה או רכה, דפדפות, פנקסי ממו MEMO, לוחות שנה אישיים ועוד.

האימפקט של מוצרי הדפוס האישיים המיוצרים ב"פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים", גדול וחזק לאין ערוך מזה של מוצרי דפוס ופרסום רגילים!

 

הירשמו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים >>

Call Now Button