עשר דרכים להראות ללקוחותיך, עובדיך וספקיך עד כמה הם באמת חשובים לך…

אחת  – ברכו אותם בחגים (ראש השנה / בפסח / בראש השנה האזרחי) באמצעות משלוח של אגרות ברכה. "פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים"  מפרסמת בכל ראש שנה, פסח וקריסטמס קטלוג חדש עם מגוון כרטיסי ברכה צבעוניים בעיצובים מקוריים ויפייפיים, המודפסים עם לוגו חברתכם וכיתוב אישי לפי דרישתכם. הברכות לראש השנה, לפסח ולקריסמס מודפסות בדפוס דיגיטלי באיכות הגבוהה ביותר על-גבי נייר כרומו מט איכותי ועבה (300 גרם) ונשלחות ישירות למשרדיכם.

שתיים –  הכינו להם מחברות ממותגות, בעיצובים מקוריים ועם כריכת ספירלה – אנו מעצבים ומייצרים מחברות ספירלת מתכת באיכות גבוהה בכריכה קשה או רכה. קיימת אפשרות להזמין מחברות שמיות אישיות – מתנה שהינה הפתעה מרגשת ללקוחות, ספקים, עובדים ובכלל…

שלוש –  הזמינו להם דפדפות כתיבה מעוצבות וממותגות בגודל , A4 שבהן קיימת האפשרות לשילוב שם המקבל – אנו מעצבים ומייצרים דפדפות באיכות גבוהה בכריכה רכה ממותגת.

ארבע  – ערכו עבורם לוח שנה אישי – ב"פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים" אנו מעצבים ומדפיסים לוחות שנה שולחניים ולוחות שנה לתליה במבחר גדלים, המשלבים את לוגו החברה, כאשר בנוסף ניתן לשלב את שמו של מקבל הלוח בתמונות כל חודש.

חמש  – הדפיסו להם פנקסי ממו memo אישיים עם שם המקבל – בכריכה קשה, צבעונית ומיוחדת.

שש  – הפתיעו אותם עם דפי ממו memo אישיים עם שם המקבל בהדפסה צבעונית. הדפים (בגודל 10*15 ס"מ) מודבקים בבלוק וארוזים בצורה אלגנטית באריזה איכותית של ניילון שקוף.

שבע –  רגשו אותם עם קופון הנחה/מתנה לאלבום תמונות של "לופה" – "פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים" הינו היצרן הבלעדי של אלבומי התמונות של "לופה", החברה המובילה את מהפכת אלבומי התמונות בישראל. ספרי התמונות מודפסים בציוד דיגיטלי המתקדם מסוגו בעולם ע"י דפסי "פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים" המומחים בהדפסת תמונות, ונכרכים במיומנות רבה ע"י צוות מנוסה. אנו ממליצים בחום על הספרים בכריכות הקשות שלנו, לספרים אלו קסם מיוחד!

שמונה  – בשלו להם ספרי מתכונים – אספו את מיטב המתכונים של עובדי החברה ואנו נעצב עבורכם ספר מתכונים צבעוני, כרוך בספירלה איכותית עם כריכה קשה.

תשע  – חדשו להם עם פנקסי כיס ממותגים, קטנים וקומפקטיים בכריכת ספירלה.

עשר  – זיכרו אותם ביום הולדתם ושילחו להם אגרת ברכה צבעונית ומעוצבת, מתוך קטלוג אגרות הברכה לימי הולדת של "פפירוס פתרונות דפוס מתקדמים".